Aktualności

Artykuły

 • 26 kwietnia 2017r.

  Zarządzenie Prezesa Sądu Rejonowego w Sochaczewie w przedmiocie ustalenia dnia wolnego za święto 11 listopada 2017r.

  Zarzączenie

 • 12 kwietnia 2017r.

  Zarządzenie Prezesa Sądu w sprawie godzin przyjmowania interesantów w Biurze Obsługi Interesanta wraz z biurem podawczym.

  Zarządzenie

 • 10 kwietnia 2017r.

  Zarządzenie Prezesa Sądu Rejonowego w Sochaczewie z dnia 10 kwietnia 2017r. w sprawie godzin pracy w Sądzie Rejonowym w Sochaczewie w dniu 14 kwietnia 2017r.

  Zarządzenie

 • 28 marca 2017r.

  Informacja o dyżurach mediatorów w Sądzie Okręgowym w Płocku.

  Informacja

 • 17 marca 2017r.

  ZARZĄDZENIE PREZESA SĄDU REJONOWEGO W SOCHACZEWIE - SSR Beaty Turczyn-Topyły na podstawie § 4 ust. 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 czerwca 2015 r. w sprawie sposobu zapewnienia oskarżonemu korzystania z pomocy obrońcy w postępowaniu przyspieszonym (Dz. U. z dnia 30 czerwca 2015 r.)

  Zarządzenie

 • 17 marca 2017r.

  ZARZĄDZENIE PREZESA SĄDU REJONOWEGO W SOCHACZEWIE - SSR Beaty Turczyn-Topyły na podstawie § 6 ust. 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 27 maja 2015 r. w sprawie sposobu zapewnienia oskarżonemu korzystania z pomocy obrońcy z urzędu (tj. z dnia 19 grudnia 2016 r. Dz.U. z 2017 r. poz. 53)

  Zarządzenie

 • 22 lutego 2017r.

  Projekt Poprawa zdolności administracyjnych sądów w tym systemów informatycznych

  Sąd Rejonowy w Sochaczewie bierze udział w projekcie Poprawa zdolności administracyjnych sądów w tym systemów informatycznych, który jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Ministerstwa Sprawiedliwości Budowanie potencjału instytucjonalnego i współpraca w obszarze wymiaru sprawiedliwości/Poprawa skuteczności wymiaru sprawiedliwości i współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009 – 2014.
  Celem projektu jest Poprawa wydajności systemów sądownictwa, w tym rozwój systemów związanych z prowadzeniem spraw sądowych.
  Rezultatami projektu będą:
  • poprawa wydajności oraz ujednolicenie środowiska teleinformatycznego w sądach;
  • poprawa wydajności systemów informatycznych do prowadzenia spraw sądowych;
  • zwiększenie kompetencji pracowników wymiaru sprawiedliwości.

  Projekt stanowi odpowiedź na potrzebę społeczną ukierunkowaną na poszerzenie dostępu wymiaru sprawiedliwości. Celem przedsięwzięcia jest realizacja potrzeby społecznej ukierunkowanej na ułatwienie i rozpowszechnienie dostępu do wymiaru sprawiedliwości, przyspieszenie dostępu do rejestrów sądowych, zastosowanie komunikacji strony z sądem drogą elektroniczną oraz upowszechnienie pism procesowych oraz dokumentacji pochodzących z sądu w formie elektronicznej poprzez objęcie sądów powszechnych usługą wspólną uwierzytelniania i autoryzacji użytkowników systemów informatycznych oraz usługą poczty centralnej i budowę scentralizowanego systemu zarządzania tożsamością.

  Zakończenie realizacji projektu planowane jest na 30 kwietnia 2017 r.

  Więcej informacji o projekcie: http://nmf.ms.gov.pl/pl/projekt-nr-1/

  logo

 • 21 lutego 2017r.

  „ Tydzień Pomocy Osobom
  Pokrzywdzonym Przestępstwem”

  OGŁOSZENIE


  Uprzejmie informuję, że w związku z odbywanym w Sądzie Rejonowym w Sochaczewie „Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”,

  kuratorzy zawodowi I i II ZKSS będą pełnili dyżury w dniach 20 - 24 luty 2017r. w godz. 1000-1300

  Wszystkich pokrzywdzonych i zagrożonych pokrzywdzeniem na skutek przestępstwa w rodzinie, środowisku sąsiedzkim czy zawodowym, zapraszamy do kontaktu, szczególnie w czasie pełnienia dyżurów.

  Ponadto, Sąd Rejonowy w Sochaczewie uprzejmie informuję, że na stronie www.pokrzywdzeni.gov.pl znajdują wszelkie informacje dotyczące pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

 • 20 grudnia 2016r.

  Zarządzenie Prezesa Sądu Rejonowego w Sochaczewie z dnia 20 grudnia 2016r. w sprawie godzin pracy w Sądzie Rejonowym w Sochaczewie w dniach 23 i 30 grudnia 2016r.

   

  Zarządzenie

 • 7 listopada 2016r.

  Z uwagi na urlop wypoczynkowy Prezesa Sądu Rejonowego w Sochaczewie w dniu 09.11.2016r, interesanci będą przyjmowani przez SSR Romana Ochockiego.

   

  Treść ogłoszenia

Rejestr zmian dla: Aktualności